O nás

Dodáváme

Kvalitní servery a počítače

dodáváme nejen kvalitní servery, ale i výkonné pracovní stanice, desktop počítače a klientské poítače. Vytvořit počítač je relativně jednoduché. Udělat ho tak, aby svou morální hodnotu měl ještě i za tři roky a ve své cenové kategorii nijak nezaostával znamená použít komponenty, které jsou v současnosti na vrcholu žebříčků hodnocení kvality a výkonu. Pečlivý výběr platí dvojnásob pro serverová řešení. 

Optimalizovaná řešení

U zařízení, které si objednáte, bude vše pečlivě zváženo, vyhodnoceno a následně i otestováno. Na trhu se mohou objevit cenově výhodnější komponenty. Ty budou použity pouze v případě, že přinesou vyšší výkon a vyšší spolehlivost. Orientujeme se na počítače a servery, jejichž vlastnosti se dají shrnout pod pojmy – energeticky nenáročné, malé i velké, tiché a přitom výkonné. Dbáme na pečlivé uspořádání jednotlivých prvků, které je důležité při použití vodního chlazení. Vodní chlazení nalezmete v naší nabídce také a zahrnuje celou řadu typů, včetně centrálního chlazení pro servery.

Vybavení pro firmy a kanceláře

Pro firmy a kanceláře dodáváme komplexní řešení vybavením pro jejich každodenní chod. Mimo již zmíněné servery a PC dodáváme podle analýzy vašich potřeb a výběru síťová řešení a periferie - routery, switche, tiskárny, kopírky a další.

Telefony, tablety, notebooky

V naší nabídce naleznete také telefony, tablety a notebooky. Vybíráme takové typy, které se hodí zejména pro každodenní práci a mají vysoký poměr výkon/cena. Nabídka telefonů je doplněna o telefony pro globální poskytovatele (satelitní). 

Další sortiment

V našem e-shopu nalaznete sortiment vhodný pro skladové hospodářství (UHF techologie např. Zebra). Naleznete zde i doplňkový sortiment, který je COOL. 

Jsme připraveni

Vám poskytnou podporu pro případ, že budete uvažovat o rozšíření vybavení domácnosti počítači. V případě úvah o rozšíření vybavení firmy ať již počítači, servery, pracovními stanicemi nebo síťovými prvky, Vám rádi poskytneme poradenství.

Zakládáme si

na maximální spokojenosti zákazníků a dle zpětné vazby, kterou jsme získali, máme jen pozitivní reakce a doposud žádného nespokojeného uživatele. Denně sledujeme technologický vývoj s počítačovým vybavením a komponenty. Známe a používáme výhodné nové prvky a nabízíme pouze osvědčené komponenty. Snažíme prosadit, že i "superpočítač" může být zajímavým doplňkem v domácnosti.

Naše vize

Trvale budovat podnikání založené na kultuře, která přináší našim zákazníkům prospěch. Chovat se vždy seriózně, s respektem, nestranně a s hlubokou odpovědností vůči všem zákazníkům. 

Nasloucháme našim zákazníkům

Potřeby a přání zákazníka budou vždy tím, co bude určovat naše strategické plány a aktivity. Tato zásada znamená, že od zákazníka získáváme detailní vstupní informace a chceme znát jeho očekávání.