O nás

Dodáváme

Kvalitní počítače a servery

Jako jeden z mála výrobců Vám dodáme nejen kvalitní počítač, ale vdechneme mu i život. Vytvořit počítač je relativně jednoduché. Udělat ho tak, aby svou morální hodnotu měl ještě i za tři roky a ve své cenové kategorii nijak nezaostával znamená použít komponenty, které jsou v současnosti na vrcholu žebříčků hodnocení kvality a výkonu. Pečlivý výběr platí dvojnásob pro serverová řešení. U našich počítačů se nesetkáte s komponenty, které se objeví v prodeji vždy po likvidaci nějakého velkého skladu se starými zásobami.

Optimalizovaná řešení

U zařízení, které si objednáte, bude vše předem pečlivě zváženo, vyhodnoceno a následně i otestováno. Na trhu se mohou objevit cenově výhodnější komponenty. Ty budou použity pouze v případě, že přinesou vyšší výkon a vyšší spolehlivost. Orientujeme se na počítače a servery, jejichž vlastnosti se dají shrnout pod pojmy – energeticky nenáročné, malé i velké, tiché a přitom výkonné. Dbáme na pečlivé uspořádání. Důležitou stránkou je pro nás osobitost počítače.

Jsme připraveni

Vám poskytnou podporu pro případ, že budete uvažovat o rozšíření vybavení domácnosti počítači. V případě úvah o rozšíření vybavení firmy ať již počítači, servery, pracovními stanicemi nebo síťovými prvky, Vám rádi poskytneme poradenství.

Zakládáme si

na maximální spokojenosti zákazníků a dle zpětné vazby, kterou jsme získali, máme jen pozitivní reakce a doposud žádného nespokojeného uživatele. Denně sledujeme technologický vývoj s počítačovým vybavením a komponenty. Známe a používáme výhodné nové prvky a nabízíme pouze osvědčené komponenty. Snažíme se prosadit vizi, že i "superpočítač" může být zajímavým doplňkem v domácnosti, může být tiché a získáte k němu určitý vztah, protože Vám dobře slouží.

Naše vize

Trvale budovat podnikání založené na kultuře, která přináší našim zákazníkům prospěch. Chovat se vždy seriózně, s respektem, nestranně a s hlubokou odpovědností vůči všem zákazníkům. Chceme dělat počítače, co Vás osloví.

Nasloucháme našim zákazníkům

Potřeby a přání zákazníka budou vždy tím, co bude určovat naše strategické plány a aktivity. Tato zásada znamená, že od zákazníka získáváme detailní vstupní informace a chceme znát jeho očekávání.