Zobrazování 0-0 z 0 výsledků

Datová úložiště na nejvyšší úrovni

Profesionální chytrá síťová datová úložiště na nejvyšší úrovni. Naše síťová datová zařízení benefitují ze svého výkonu reálných PC. Podřadné procesory lze nalézt v all-in-one NAS kompatních zařízeních od OEM výrobců. Tyto zařízení většinou nezvládnou náročnější operace, jako je jednoduchá výměna disků za větší. V případě spuštění všech nabízených služeb se též potýkají s přetížením - nedostupností. S našími síťovými NAS servery můžete všechny starosti hodit za hlavu. V případě zakoupení disků vše nastavíme, jak budete potřebovat.

S našim profesionálním řešením již nemusíte mít strach o svá data, jelikož v našich síťových NAS zařízení používáme pouze hardwarovou plnohodnotnou replikaci dat pomocí RAID SAS / SATA karet s podporou RAID 0, 1, 1EE, 10, 5 ,6 dle zvolené varianty.

Jak to tedy funguje? O replikaci se stará speciální dedikovaná RAID karta (tzv.: mini počítač v počítači), která má pouze za úkol starat se o data a RAID replikaci. To je hlavní rozdíl od softwarového RAIDU. Je více robustnější, rychlejší, bezpečnější. V případě poruchy stačí vyměnit kus za kus a bez přerušení pokračuje provoz dále. Zbytek počítače vidí RAID kartu jako jedno "či více" virtuálních disků, se kterými poté pracuje.

Operační systém

Primárně jako operační systém integrujeme "Free NAS" je to open-souce řešení s širokou podporu a navíc je v rámci GPL v3 zdarma. Takovéto systémy vždy běží pod operačním systémem Linux. Operačních NAS systémů je celá řada, stačí nás kontaktovat. Při konzultaci si vyberete pro Váš NAS to nejvhodnější. Například serverovou verzi Ubuntu - jste základní Linux uživatel a "Samba share" používáte? Pak máte vlastní NAS nastaven do 20 minut.