Kvalitní počítačové sestavy a servery

Kategorie sestav a serverů

Naše sestavy jsou tematicky rozděleny do osmi kategorií, každá obsahuje různě výkonné počítače případně servery, pro konkrétní typ použití. Po kliknutí na danou kategorii uvidíte seznam předdefinovaných vzorů. Vzory mají často společný základ, který přizpůsobený účelu naleznete napříč kategoriemi. Vyberte si nejbližší, který vyhovuje Vašim představám a personalizujte si ho.

Výběr

Vyberte si více RAM paměti, větší úložiště dat (disky), rychlejší grafiku, LAN sítě, RAID karty, operační systém. U nás najdete pouze hardware s nejlepším poměrem výkon / cena. Navíc každá sestava je zahořena a otestována, abychom zajistili bezporuchový chod po celou dobu životnosti zařízení.

Konfigurace

Nenašli jste, co hledáte, nebo Vám schází nějaká drobnost do sestavy? Stačí nám napsat a my Vámi požadovaný komponent zařadíme obratem do nabídky. Vždy po objednání sestavy budete kontaktování specialistou, který ověří, zda všechny vybrané komponenty budou kompatibilní a případně Vám nabídne na výběr náhradu.

Doplnění o speciální požadavek

Chcete získat opravdu unikátní zařízení z některé z definovaných šablon? Do poznámky při objednávce napište představu. Dodáme Vám několik návrhů, jak oslnit např. stylovým bílým počítačem s průhlednou bočnicí, s vodním chlazením a čistým interiérem.

Tuning

Jste opravdu náročný uživatel a chcete pomoci? Kontaktujte nás, prokonzultujeme s Vámi sestavu na míru jak s vodním chlazením, tak i dalšími tuningovými prvky – u nás osobně.

Kvalitní počítače a servery

Orientujeme se na vysoce kvalitní počítače a servery s využitím pouze těch nejmodernějších komponent s nejvyšším hodnocením ve své kategorii, na špičky moderních technologií. Počítače navíc vybavujeme tichými chladiči, elegantním vzhledem. Chceme, jako jeden z mála výrobců, dodat Vám nejen standardní počítač, ale vlastně věc, co vás osloví a budete s ní dlouho spokojeni. Očekáváme, že i po dvou letech bude námi navržený počítač držet krok s technologiemi, které v té době budou uváděny na trh.

U našich sestav a serverů je samozřejmostí

  • Greenpower – efektivní spotřeba elektrické energie vašeho počítače (IT řešení) při zachování vysokého výkonu
  • Certifikované zdroje s aktivním PFC (řada SILVER a vyšší)
  • SATA3, porty USB3
  • Využívání SSD disků minimálně pro operační systém
  • Nejnižší možná hlučnost – kvalitní chlazení
  • Testování a zahoření počítače